window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-137972915-1'); /*]]>*/ Dysponujemy doświadczeniem, zaufanymi, wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, sprzętem oraz systemami, które pozwalają na codzienną sprawną obsługę wszystkich procesów logistycznych. - Bud-Rental INVESTMENT
Przejdź do strony: Start

benefity ze współpracy

Dysponujemy doświadczeniem, zaufanymi, wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, sprzętem oraz systemami, które pozwalają na codzienną sprawną obsługę wszystkich procesów logistycznych.

optymalizacja
kosztów

Dzięki skorzystaniu z naszych usług, nie musisz sam ponosić wysokich, stałych kosztów inwestycji w magazyny, sprzęt czy wykwalifikowanych pracowników.

Skupiasz się na podstawowej działalności swojego biznesu, a kwestie magazynowo-logistyczne powierzasz specjalistom, optymalizując jednocześnie finanse firmy. 

kompleksowość

Zapewniamy niezbędną i sprawdzoną infrastrukturę logistyczną, wraz z jej obsługą.

Wchodząc z nami we współpracę nie musisz martwić się zapleczem, wyposażeniem, sprzętem czy pracownikami, niezbędnymi do funkcjonowania wynajmowanych hal. Zapewniamy to wszystko wraz z doradztwem, co do optymalizacji powierzchni i jej użytkowania. 

elastyczność

Rozumiemy biznes naszych Klientów, i zawsze jesteśmy otwarci na dostosowanie powierzchni produkcyjno-magazynowej do specyfiki branży pod różnymi względami, nawet jeżeli wymaga to rozbudowy magazynów. Także, już w trakcie współpracy, dajemy możliwość korzystania ze zmiennej powierzchni magazynowej, a co za tym idzie fluktuację ilości sprzętu oraz ludzi. 

Przejdź do strony: Centra magazynowe