window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-137972915-1'); /*]]>*/ Zakres działalności - Bud-Rental INVESTMENT
Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Home lokalizacja
zakres działalności

doradzamy

Klient zgłaszający się do nas z zapytaniem dotyczącym wynajmu, może liczyć na kompleksową obsługę. W ramach rozmów biznesowych, nie tylko przygotujemy ofertę cenową ale doradzimy wybór najlepszej opcji magazynowej,  zaproponujemy optymalizacje oraz możliwości dostosowania powierzchni tak, aby jak najlepiej spełniała wymogi jego działalności. 

wynajmujemy

Nasze centra charakteryzują się dużym zróżnicowaniem powierzchni oraz modułowością, co pozwala na elastyczne podejście do każdego Klienta. Są strategicznie zlokalizowane blisko ważnych tras komunikacyjnych. Posiadają bogatą infrastrukturę oraz zaplecze (biurowe i socjalne), tak, aby spełniały  wymagania każdej branży, w której działają nasi Klienci, w tym FMCG. 

obsługujemy

Na wynajmie nasza rola się nie kończy. Każdy Klient może powierzyć nam obsługę magazynowo - logistyczną wynajmowanych powierzchni.  Dysponujemy doświadczeniem, zaufanymi, wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, sprzętem oraz systemami, które pozwalają na codzienną sprawną obsługę wszystkich procesów logistycznych.  

Przejdź do strony: Benefity dla biznesu